Merkezimize Gelirken Yetişkin

Sizin ve psikoloğunuzun uygun saatlerine göre randevu verilmektedir. İlk görüşmemizin öncesinde, sizden okumanızı ve sizi daha iyi tanıyabilmek için doldurmanızı isteyeceğimiz bazı formlar bulunmaktadır. Zaman kazanmak için, ilk görüşmenize yaklaşık 15 dakika önce gelmeye özen gösteriniz.

Seans süresi 45 dakikadır. Seanslar, siz geç kaldığınız zaman uzatılamamakta ve önceden planlandığı zamanda bitirilmektedir. Sizden önce ve sonra bekleyen danışanlar olduğu için seansların zamanında başlayıp bitirilmesi önem taşımaktadır.

Randevunuzu erteleme ya da iptal durumlarında en geç 1 gün önceden bilgi vermeniz gerekmektedir. Daha geç haber verilen ya da haber verilmeyen iptal /erteleme durumlarında seansınızın ödemesi talep edilmektedir. Bunun sebebi o gün ve saatin siz gelmeseniz de sizin için ayrılmış olmasıdır.

İlk görüşmenize gelirken, daha önceden var olan değerlendirme raporlarınızı (doktor, psikolog, psikiyatrist muayenesi değerlendirmeleri), test sonuçlarınızı ve kullanıyorsanız ilaçlarınızın isimlerini yanında getirebilirsiniz.