Team Member

Ceren Eken

Psikolog

Psikolog

Ceren Eken, lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde onur öğrencisi olarak 2021 yılında tamamlamıştır. 2023 yılı itibariyle İstanbul Arel Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programına başlamıştır.
Aynı zamanda kendini geliştirmek adına İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi Çocuk Gelişimi Lisansı’na devam etmektedir.

Lisans eğitimi sırasında Bilgi Psikoloji Kulübü’nde Akademik Etkinlik Ekip Üyesi olarak görev almıştır. Çeşitli sosyal sorumluluk projelerine aktif olarak katılmıştır. Mezun olduktan sonra psikiyatri kliniğinde gönüllü staj yapmıştır ve Fransız Lape Hastanesi’nde “Klinik Psikoloji Eğitimi ve Staj Programı”na katılmıştır.

Uzmanlık alanlarını yetkin kılmak adına 2022 yılında Dr. Görkem Gökçeoğlu’ndan 2 sene sürecek olan Kişilik Kuramları, Kişilik Bozuklukları ve Psikodinamik Psikoterapi Eğitimi’ni almaya başlamıştır.

İlgi alanları arasında; yetişkinlerde çocukluk çağı travmaları, ilişki problemleri, kaygı bozuklukları ve sosyal beceri gelişimi bulunmaktadır.

Mezuniyetinden bu yana aldığı eğitimlere ek olarak, İSDEM Psikoloji bünyesinde de eğitim ve süpervizyonlarına devam etmekte, ofis asistanı olarak merkeze destek vermektedir.

Specialty
Psikolog
Degrees
Online - Yüz yüze
Certificates & awards